GTA 6’nın karakterlerinden birisi sızdırıldı: Ünlü bir isim oyunda olabilir

GTA 6’nın karakterlerinden birisi sızdırıldı: Ünlü bir isim oyunda olabilir

Oyun dünyasının şüphesiz en popüler serilerinden birisi olan Rockstar Games’in oyun serisi Grand Theft Auto‘nun altıncı oyunu ile ilgili her geçen gün bambaşka bir söylenti çıkıyor. Elbette bu söylentilerin çoğu altı dolu söylentiler değil. Özellikle çıkış tarihi, haritası, geçeceği yıl ve bölge gibi detaylar oyunun duyurulmasından önce elde edebileceğimiz detaylar pek değiller. Ancak son günlerde oyun ile ilgili gerçek olma ihtimali diğer söylentilere göre daha yüksek olan bir sızıntı olduğu iddia edildi.

Dr. Dre, GTA 6’da Bulunabilir

GTA’nın forum sayfalarında hemen hemen her gün bambaşka bir söylenti ortaya çıkıyor. Ancak bu söylentinin altı biraz daha dolu. Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’in, rapponator.com isimli bir alan adını kayddettirdiği ortaya çıktı. Rapponator ismi Rockstar Leeds tarafından geliştirilen müzik karıştırıcısı olan Beaterator ile benzer bir isme sahip. İnsanlar da GTA 6’da Rapponator’ın bulunacağını düşünüyor.

Dr. Dre’nin ismi ise yine bu Rapponator ismi ile birlikte geçiyor. Dr. Dre, GTA 5’in son güncellemesi ile birlikte oyuna kısa bir sahnesi olan karakter olarak eklenmişti. Yeni oyunda Dr. Dre’nin daha uzun kamera süresi olan bir karakter olabileceği ve bu birlikteliğin devam edeceği düşünülüyor. Beaterator için zamanında bir başka şarkıcı Timbaland ile birlikte çalışılmıştı. Şimdi de Dr. Dre ile birlikte çalışılabilir.

kaynak.donanımhaber